Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: Marantz sr9200  (Megtekintve 139815 alkalommal)

bigi

• Vendég
Re:Marantz sr9200
« Válasz #345 Dátum: 2013, December 15, 23:20:18 »
Fogadjunk, ezt már nem tuningoltad sehogyan sem!?    :P
Nem hát. Wixont nem teccett a hangja sehogyan sem. xerettem wolna lecserélni egy másikra. Hoztak is oda mindenféléket. pl Naim 555, linn-t, Wadia-t, accuphazet, és egy ismim hozott egy cyberhome dvd játékost. Persze körberöhögtem.
Aztán csináltunk egy tesztet, ahol mindegyik játékos be wolt kötwe egy elöfokba, a szinteket persze elötte beállitottuk egyformára, és ott woltak az öxxes cd jácco tulajai. Akié a dvd játékos volt, az kapcsolgatott ide oda. Mindegyikbe ugyanazt a gyári cd korongot tettük. Egyszerre indult el mind, senki nem tudta, h éppen mi szol, csak a dvd tulaja. Mindenkinél volt egy lap, arra irta a benyomásait, az adott elöfok állása xerint 1, 2, 3, 4, 5, és 6. Amikor vége lett a szeánsznak, összeszedtük a papirokat, h ki és mit irt, melliket hozta ki a legjobb hangunak?
4:2 arányban nyert a dvd...a második az akkor 5 milába kerülö naim lett...
két napon belül eladtam az ML-t és wettem két db olyan dvd játékost pontosan 48e ft-ért a kettöt.  ;)

Bandy66

• Vendég
« Válasz #346 Dátum: 2013, December 16, 16:41:43 »
Bigitibibá.

Ugye az a Cyberhome dvd külső dac-al jó? Vagy a saját dac-al hallgattátok a leírt teszteléskor?    ;)

bigi

• Vendég
« Válasz #347 Dátum: 2013, December 16, 16:50:11 »
Bigitibibá.

Ugye az a Cyberhome dvd külső dac-al jó? Vagy a saját dac-al hallgattátok a leírt teszteléskor?    ;)
A teszten hallgattuk saját DAC-al is mind, és külsö DAC-al is. Elég jol felkéxült csapat wolt, meg tudtunk oldani mindent. A xinteket pl igenjo müxerrel mértük öxxe és állitottuk be a kiwánt nagyságra.
A lánc akkor Pass Labs Aleph elö+wégfok-rol xolt ATC scm100 studiomonitorokon.

sony25

• Vendég
« Válasz #348 Dátum: 2013, December 20, 23:47:12 »
Bigi!
Èn gondol kodtam mielött mèg nekivágtam a cd lejátszó tuningolásba,hogy kellen egy masszivabb ajja.
.De aztán csak a homok feltöltès lett belöle.Most kapott mèg a gyári talpak helyett,tüskèket.2 drb elöl ès 1 drb hátrább a közepèn.Segített rezonancia ügyben.Sajnos nemvolt módomba olyan komoly cd lejàtszókat kipróbálni mint pl, Mark levinson,Accuphase,Naim.Stb.De jövöre  fejjeb lèpès ügyben csere lesz.Hogy mire, azt mèg nem tudom.

sony25

• Vendég
« Válasz #349 Dátum: 2013, December 20, 23:48:56 »
Sony sacd-777es lejátszót halgatott,tesztelt valaki?

bigi

• Vendég
« Válasz #350 Dátum: 2013, December 21, 06:53:16 »
Bigi!
Èn gondol kodtam mielött mèg nekivágtam a cd lejátszó tuningolásba,hogy kellen egy masszivabb ajja.
.De aztán csak a homok feltöltès lett belöle.Most kapott mèg a gyári talpak helyett,tüskèket.2 drb elöl ès 1 drb hátrább a közepèn.Segített rezonancia ügyben.Sajnos nemvolt módomba olyan komoly cd lejàtszókat kipróbálni mint pl, Mark levinson,Accuphase,Naim.Stb.De jövöre  fejjeb lèpès ügyben csere lesz.Hogy mire, azt mèg nem tudom.
Oxt ha már tudod, h ki fogod cserélni, minek buheráltad át?
Mádialejáccoé a jöwö, arra gyurj. Pl a Dune kurwajo.  ;) Én 40e ft-ért wettem az enyimet.

bigi

• Vendég
« Válasz #351 Dátum: 2013, December 21, 06:54:37 »
Sony sacd-777es lejátszót halgatott,tesztelt valaki?
Jo gép, de minek? ? ? ?
kewés jo SACD lemez wan. Elawult technika.

sony25

• Vendég
« Válasz #352 Dátum: 2013, December 21, 08:54:29 »
Big
Hogy minek buheráltam meg,ha ugyis lecserelem?Hát mert addig is tudom èlvezni azt a  kis javulást ,amit a tuningolással csináltam.Aztán mèg amit nèzegettem a legendás sony cdp-xa50es.Bár ezis règi darab.Sacd  hát igen, nemsok van belöle ès drágák is.