Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: Goldkabel  (Megtekintve 33303 alkalommal)

Nem elérhető Zsombik

• újonc
  • *
Re:Goldkabel
« Válasz #75 Dátum: 2018, Február 10, 20:51:18 »
Sziasztok!

Nemrég vásároltam a Goldkabel kábelcsaládtól az Orchestra és az Overture modelleket.Sajnos Mo.-n nem nagyon ismert márka legalább is nem tudok róla,hogy bárki forgalmazná.
Első hallásra szerethető modell.Szinte nem volt semmi bejáratási idő,azonnal jól teljesített.Gondolom bejáratva kerül ki a cégtől hiszen "Handmade"termék. Ami ez első pillanatban "fülbeötlő" volt az a rendkívüli gyorsasága,tisztasága,és itt ne valami túl steril stútióhangzásra kell gondolni.Csak jó értelemben vett zenei tisztaságról.A hangszerhangok szépen elkülönülnek,jók a lecsengések,jó tere van és iszonyú mélyre megy.Dinamikus,pergős előadásmód de a finom jazz melódiáktól szinte elolvad az ember.Símogatóan lágy "búgó"mélyek.Összességében nagyon zenei megszólalás.

Sok kábelt kipróbáltam már de ezt az összhatást nem közelítették meg.Igaz nem az olcsóbb kategóriába tartozik hiszen a hangfalkábelért (2X3 m)450 Euro-t kértek rodium csatikkal.Kicsit sokallom.Az összekötő 150 Euro volt.
Meghallgatásra hoztam el de beleszerettem.
Szóval csak ajánlani tudom.

Üdv...