Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: segitség kérés  (Megtekintve 2067 alkalommal)

Zsiros Kálmán

• Vendég
segitség kérés
« Dátum: 2007, Január 10, 11:40:22 »
Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy nem e tudja valaki Dénes Péter elérhetõségeit, vagy valakit aki Dénes Péter féle erõsitõt javit. Segitségeteket elõre is köszönöm. Kálmán

pete

• Vendég
Válasz/Re:segitség kérés
« Válasz #1 Dátum: 2007, Január 10, 13:48:08 »
Dénes Péter:

3100178 matáv

solt81

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2007, Január 11, 09:52:17 »
Sziasztok!
most szeretnék erõsítõt és frontokat venni. ahogy nézelõdtema a harman-kardon avr135 és a jbl nortedge e80-as jó párosításnak tûnik. fõleg házimozizásra  használom, és nagyon szeretem a jó mélyhangokat. elõre is köszi a segítséget és véleményeket! Zsolti

cashman

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2007, Január 11, 16:00:28 »
Helló!

Házimozira szerintem a JBL megfelelõ választás, viszont, ha zenét is szeretnél hallgatni, akkor érdemes egy komolyabb hangfal után nézni!

Üdv!

solt81

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2007, Január 11, 17:58:50 »
az anyagi keret nem engedi,ez is már nagyon max, de ha tudsz ebben az árkategóriábban jobbat, akkor szívesen veszem a véleményed.
a heco mélyládákról mi a véleményetek?

cashman

• Vendég
« Válasz #5 Dátum: 2007, Január 11, 22:21:23 »
Helló!

Bevallom ezt a típust még nem hallgattam, de más JBL-t igen. Nem mondom, hogy rossz, de érdemes, minden lehetõséget meghallgatni, ebben az ársávban.
Mert a megfelelõ hangfal kiválasztását, nagyban befolyásolja a hallgató, felé támasztott igénye és saját zenei stílusa!
Azt fontos megfigyelni, hogy nem minden felfújt hangfal rendelkezik nagy mélyekkel és dinamikával pl: Magnat eggyes típusai. A szoba mérete sem elhanyagolható!
A pénz nagy úr, de nem szabad hallgatózás nélkül hírtelen vásárolni, mert egy rossz választás utánn, ha eladod sokat buksz rajta.
Érdemes nagy érzékenységû dobozok közt keresgélni, mert a házimozi erõsítõk többsége nem rendelkezik valami nagy dinamikával.
Esetleg venni egy  komolyabb állványost, és erõsebb sub-ot.

A Heco mozira úgyszint elfogadható, de ha zenét is hallgatsz, akkor szerintem többségük elvérzik!
Én 99-ben egy ócska AIWA subbal kezdtem, és az évek során, közel évente cserélgetve rájöttem, hogy 100EFt alatt nagyon ritka a zenére is alkalmas sub...

Én a következõ sub-ok meghallgatását tudom ajánlani:
Mission m3as, Mourdauntshort MS909, Martin Logan Dynamo
Remélem segített valamit ez a pár sor!

A vélemény szubjektív, a puding próbája pedig az evés!
Sok  sikert a választáshoz!
Üdv!

solt81

• Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2007, Január 12, 09:41:31 »
köszi a segítséget. én is mindenképp hallani akarom a hangját mielõtt megvenném, de nálunk nincs ilyen bolt. kénytelen leszek felutazni Pestre, ahogy néztem a satsystemben elég nagy a választék, remélem segítõkészek lesznek. mégegyszer köszi, megyek a fülem után :)

cashman

• Vendég
« Válasz #7 Dátum: 2007, Január 13, 02:41:08 »
Helló!

Sívesen!
A Satsystem dolgozói segítõkészek, neked csak megfelelõ hanganyagot kell vinned...
Üdv!