Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: Phonar AS 1000 ???  (Megtekintve 2666 alkalommal)

Zsoleszq

• Vendég
Phonar AS 1000 ???
« Dátum: 2006, Július 28, 06:49:21 »
Sziasztok!

Mélynyomó vásárlás elõtt állok...Tud valaki tapasztalatot,véleményt mondani a PHONAR AS 1000
mélynyomóval kapcsolatban?Egyébb mélynyomókról is szívesen venném a véleményeteket....A rendszerem Nad C162,C272-es elõ-végfok páros,amivel JmLab Electra 906-os monitorhangfalakat hajtok....Segítségeteket elõre is köszi... !

Üdv:Zsoleszq

parduc

• Vendég
Válasz/Re:Phonar AS 1000 ???
« Válasz #1 Dátum: 2006, Július 28, 10:11:51 »
Egy barátom évek óta használja ezt a típusú Phonar málynyomót NAD elõ + végfok párossal. Régebben Phonar monitorok voltak, jelenleg System Audio monitorok a frontok. Nagyon elégedett vele, és állítólag a hangolás sem volt túlságosan nehéz.
Én magam is hallotam a rendszerét /többször, hosszan/ és tényleg jól muzsikálnak azok a Sub-ok. Abszolút nem telepedik rá a hangképre, ott akkor és úgy szól ahogy kell.
Azt, hogy a JmLab-hoz milyen könnyû/nehéz lesz illeszteni, nem tudom. Mindenképpen vidd haza és ott próbáld ki.

A phonaron kívül még egy JmLab Chorus Sub-ot hallottam, de az más kategória árban is miõségben is. Akkor inkább a Cobalt Sub-ja.

Ha teheted hallgass meg minél több Subot otthon.

Üdv, Párduc

JOCÓ

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2006, Július 28, 14:58:19 »
Üdv!
Csak 1 tipp: a következõ havi Sztereóban(sound and vision) mélynyomóteszt lesz 150 ezer forint körrüli árkategóriában, talán várd meg, ha nem sürgõs annyira.
Javaslataim egyébiránt:REL, VELODYNE, MARTIN-LOGAN, CALRUS(Ebben elfogult vagyok), ACOUSZIC ENERGY. Ezekrõl tudom, hogy jók, s szerintem találhatsz a megcélzott árfekvésben ezekbõl, ha más nem használtan.
JOCÓ

Zsoleszq

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2006, Július 31, 23:43:17 »
köszi a segítséget...

Üdv:Zsoleszq

JOCÓ

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2006, Augusztus 11, 13:33:28 »
Helló!