Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: Mordaunt Short AVANT 904  (Megtekintve 4139 alkalommal)

Bigstar

• Vendég
Mordaunt Short AVANT 904
« Dátum: 2006, Június 09, 10:24:59 »
Sziasztok!
Szeretnék venni egy ilyen hangfalat. Szerencsére sikerült meghalgatnom és nagyon szépen szolt.Problémám az, hogy az otthoni erösitömel, hogy muzsikálna? Cambridge Audio 640A az erösitöm QED4x4 kábelel. Ha tudtok irjatok róla véleményt.

olahpeter

• Vendég
Válasz/Re:Mordaunt Short AVANT 904
« Válasz #1 Dátum: 2006, Június 09, 15:30:41 »
Szia!

Nekem is van egy MS 904-esem, viszont még a régebbi, nem Avant sorozatból. Én egy Rotel-lel használtam (RA-01) és szerintem egy jó kombináció volt. Gondolom a Cambridge-dzsel sem lenne semmi probléma.

Ennyi pénzért - úgy tudom, hogy most akciósak - nem nagyon akad vetélytársa. Úgy 150e körül viszont már jobb - hasonló felépítésû - dobozokat lehet kapni.

Ha most ennyi pénzed van és mindenképpen szükséged van egy hangfalra, akkor szerntem ne habozz, az erõsatõddel biztosan jól harmonizál majd. Ugyanakkor, ha nem olyan sürgõs a dolog, akkor még spórolj egy kicsit, mert megéri.

Nekem most egy ASW Cantius II hangfalam van. Ez egy német gyártmányú, viszonylag termetes állványos monitor. Ennek az eredeti ára úgy 520 euró körül volt, de kifutó modell lévén tavaly 300 euróért sikerült megvásárolnom. Azért ez még a Mordaunt-nál is sokkal jobban szól. Már az is szép énekhangot produkált, de ez még tisztább és valósághûbb és feszesebb a basszusa is.

Üdv

Péter