Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: Heed Obelisk  (Megtekintve 5934 alkalommal)

olahpeter

• Vendég
Heed Obelisk
« Dátum: 2007, Március 11, 15:21:36 »
Üdvözlet Mindenkinek!

Létezik hazánkban egy nagyon jó hírnévnek örvendõ kis gyártó, a Heed.
Létezik nekik egy - külföldön már-már legendásnak számító - integrált erõsítõjük, az Obelisk.

Nagyon érdekelnének az ezzel szerzett tapasztalatok ill. az, hogy van-e esély arra - esetleg tervbe van-e már véve - hogy szerepeljen egy teszt errõl a készülékrõl a HFP hasábjain belül?

A német www.hifi-forum.de oldalt olvasva állítólag jövõ héten frissítik a honlapjukat, amire most már az Obelisk is felkerül majd.

Üdvözlettel

Péter

Nem elérhető vackor

• törzstag
  • Hallgató
    • audioland
Válasz/Re:Heed Obelisk
« Válasz #1 Dátum: 2007, Március 11, 18:44:55 »
a témához tartozik, hogy a heed tudtommal megszünteti a kiskereskedelmi tevénykenységét belföldön.
sajnos
Látom a fényt az alagút végén. De miért dudál?

Ne vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.

olahpeter

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2007, Március 11, 20:20:05 »
Hát ez bizony rossz hír :(

duofon

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2007, Március 11, 20:47:12 »
Szerintem, ha nem költözik el a Huszti Zsolt Magyarországról, hanem gyárt itt Heed termékeket, mindig is ki fog szolgálni és javít, ha megkeresik. Eddig volt neki üzlete valahol? Én a Reviczky Gyula u. 9-11-ben levõ mûhelyében  voltam bemutatón. A www.heedaudio.hu honlapon levõ elérhetõségei nem változtak.

Nem elérhető vackor

• törzstag
  • Hallgató
    • audioland
« Válasz #4 Dátum: 2007, Március 11, 21:59:25 »
az van, hogy az árusítás teljes embert kívaán(na).

Nekik meg ugye vannak nagyon jó forfgalmazóik külföldön, akik sokkal nagyobb forgalmat generálnak, mint a belsõ piac.
Látom a fényt az alagút végén. De miért dudál?

Ne vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.

KoZo

• Vendég
« Válasz #5 Dátum: 2007, Március 24, 07:52:31 »
Nagyon élvezetes ezt az erõsítõt hallgatni. Én már 2 hónapja élek vele. Azóta esténként inkább zenét hallgatok fórumozás helyett. Még a párom is ami több mint meglepõ. Már nem demózok jól szóló számokkal hanem mindig végighallgatok egy lemezt. Lehet, hogy nem volt nagy tapasztalatom de az Obelisk megoldást jelentett és nekem ez a lényeg, ez elég is.

olahpeter

• Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2007, Március 31, 09:01:37 »
Nos, úgy néz ki jövõ héten nekem is lesz szerencsém egyet otthonomban kipróbálni. Már nagyon kíváncsian várom ezt. Engem pl. az is nagyon érdekel, hogy élõben hogyan mutat. A neten található képek alapján ui. nagyon egyszerûen, de elegánsan néz ki.

A tapasztalatokról igyekszem majd beszámolni nektek.

Üdv

Péter

olahpeter

• Vendég
« Válasz #7 Dátum: 2007, Április 03, 19:32:56 »
Sziasztok!

Nos, mondhatom hogy beléptem én is a büszke Heed Obelisk tulajdonosok táborába. Az elsõ benyomások után ui. nem hiszem, hogy megválnék a készüléktõl :)

Részletesebb élménybeszámoló a napokban következik.

Üdv

Péter

olahpeter

• Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2007, Április 25, 19:37:07 »
Üdvözlet mindenkinek!

Most, hogy már kb. három hete nap mint nap hallgatom az Obelisket, el kell hogy mondjam, hogy ez egy rendkívül jól sikerült hangú kis készülék.

A legszembetûnõbb változás a Rotel RA-01-hez képest, hogy a hang sokkalta plasztikusabb, életszerûbb és teltebb lett. Eddig aki hallotta, szintén csak jó véleménnyel volt róla. Még a családtagok is, akik nem nagyon foglalkoznak a témával és legtöbbszöt pénzkidobással vádolnak, elismerték, hogy ez bizony tényleg nagyon jó.

A Heed a német forgalmazóval (BT-Vertrieb) karöltve ott lesz a müncheni High-End kiállításon. Most hétvégén pedig egy nagyon kedves német hifi-kereskjedõ ismerõsöm tart bemutató-szeánszt (õk törzsasztlanak hívják), ahol KEF ill. Monitor Audio hangsugárzókat hasonlítanak majd össze különbözõ elektronikákkal, pl. Heed Obelisk (ott lesz a külsõ táp is!), Naim, Astin Trew, Sugden.

Már nagyon várom az élménybeszámolókat.

Üdv

Péter

lapa

• Vendég
« Válasz #9 Dátum: 2007, Április 27, 15:35:37 »
Sziasztok!

Hol lehet beszerezni, keresem már egy ideje, de még nem sikerült!

olahpeter

• Vendég
« Válasz #10 Dátum: 2007, Április 27, 19:46:34 »
Szia!

A Heed-et tulajdonképpen sosem lehetett normális viszonteladóknál kapni - legalábbis amennyire én tudom. Inkább közvetlenül a gyártótól lehetett beszerezni a készülékeket. Mivel mostanság - a nagy nemzetközi kereslet következtében - átszervezték az egész céget, ideiglenesen a magyarországi kiskereskedelmi tevékenységet is beszüntették.

Ugyanakkor szerintem, ha emailben vagy telefonon felkeresed a Huszti Zsoltot, akkor biztosan lehet valami megoldõást találni.

Üdv

Péter