Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: filléres tuning  (Megtekintve 239962 alkalommal)

fecso30

• Vendég
Re:filléres tuning
« Válasz #645 Dátum: 2011, Március 23, 05:53:26 »
ahol neutrik dugo van a hangfalon legyen az high-end vagy akármi ott szinte majdnem biztos hogy testelve vannak a hangszorok hangsujózóm nem a vastag kábel a lényeg habár a vasttagabb kábelnak kisebb az elenálása hanem hogy levegömentes rézböl legyen de azt nehéz megfizetni.

AQ1

• Vendég
« Válasz #646 Dátum: 2011, Március 23, 08:14:06 »
ahol neutrik dugo van a hangfalon legyen az high-end vagy akármi ott szinte majdnem biztos hogy testelve vannak a hangszorok hangsujózóm nem a vastag kábel a lényeg habár a vasttagabb kábelnak kisebb az elenálása hanem hogy levegömentes rézböl legyen de azt nehéz megfizetni.
Hihetetlen marhaságokat tucc leirni.
Mesélj mán, millen az az oxigénmentes réz, xerinted? De az oxigénesre is kiwáncsi wok. Nagyon! ;D
A Hivoxot wan xerencsém ismerni, immár több, mint 15 éwe, söt én elmondhatom azt is, h a tulajdonosa a barátom.
Elárulok neked walamit, nem az a fö tewékenységük, h átdrotoznak hangfalakat.

taz

• Vendég
« Válasz #647 Dátum: 2011, Március 23, 09:38:52 »

Milyen furcsa hangfaldugó! ;)
« Utoljára szerkesztve: 2011, Március 23, 09:41:55 írta taz »

taz

• Vendég
« Válasz #648 Dátum: 2011, Március 23, 09:45:47 »
Mesélj mán, millen az az oxigénmentes réz, xerinted? De az oxigénesre is kiwáncsi wok. Nagyon! ;D

bigi!

Levegőmentes!!! :)

Nem elérhető Snipi

• Old hifi group
  • törzstag
« Válasz #649 Dátum: 2011, Március 23, 10:07:48 »
A hangfaltuningolás meg a hangfalépítés az én olvasatomban nem ugyanaz. Az építés az építés ...
A tuningolásról viszont van saját elképzelésem. (És most ráfaragtok mert elmondom.:) )
Szóval az ember mikor tuningoltat egy hangfalat? Ha nincs vele megelégedve. Legalábbis szerintem.
Így tehát véleményem szerint a legjobb tuning : hangfal megy a kukába ... új hangfal megy a szobába ...
Szerintem ennél jobb tuning módszer nem nincs. Max. az, hogy mielőtt hangfalat veszel ÉSZFÉK! :)

fecso30

• Vendég
« Válasz #650 Dátum: 2011, Március 23, 10:14:47 »
elnézést a hejesirásért oxygén difuzio mentes kábel

Nem elérhető bikabeka

• Old hifi group
  • törzstag
« Válasz #651 Dátum: 2011, Március 23, 11:50:42 »
Hogy mik vannak itt...

taz

• Vendég
« Válasz #652 Dátum: 2011, Március 23, 12:27:27 »

Inkább ne!!! Csak tetézed a bajt! ???

taz

• Vendég
« Válasz #653 Dátum: 2011, Március 23, 12:30:59 »
A tuningolásról viszont van saját elképzelésem. (És most ráfaragtok mert elmondom.:) )
Szóval az ember mikor tuningoltat egy hangfalat? Ha nincs vele megelégedve. Legalábbis szerintem.

Igen, és ez a többi összetevőre is igaz. ;) És ami nem jó, azt ugye minek tuningolni? Szerintem! 8)

AQ1

• Vendég
« Válasz #654 Dátum: 2011, Március 23, 18:09:47 »

Egyre jobb.  ;D
Ezeket hol olwasod? De most komolyan?
Xerinted mellik fémben wan belül oxigén? És ha wan, annak mifax köze wan az elektronok ide-oda ugrálásához?
Ha walami xámit, akkor az a kábel anyagtisztasága, és kapaszkodj meg jol, a dielektrikuma, másnéwen a xigetelö anyag, ami körbeöleli.
Manapság az egéx wilágon wan 3, azaz három db kábelgyárto cég. Az öxxes többi ezektöl rendeli az öxxes kábelt amit lehet kapni.
Nem kö mindent elhinni amiwel xopatni akarnak... ;)
A jo hangfalkábel anyaga az réz, és walamilyen ötwözet. A réz tisztasága 6.9-es, azaz 99,9999% rezet tartalmaz az anyag. Ennél nix jobb. Ha bemégy a sarki willanyxerelö boltba, ott pont ilyen tixtaságu rézkábeleket lehet wenni. Söt a high-end kereskedöknél is, csak azok xebben wannak tálalwa...
Aztán wan még az ezüst. De az már egy más kategoria. Jobb, ha nem megyünk bele.
Mindenesetre wan aki xereti, wan aki nem.
Egy biztos, jelenleg az a még megfizethetö legjobban wezetö anyag.
« Utoljára szerkesztve: 2011, Március 23, 18:12:03 írta bigi »

AQ1

• Vendég
« Válasz #655 Dátum: 2011, Március 23, 18:13:05 »

Igen, és ez a többi összetevőre is igaz. ;) És ami nem jó, azt ugye minek tuningolni? Szerintem! 8)

Pontosan!  ;)

Wintervision

• Vendég
« Válasz #656 Dátum: 2011, Március 23, 19:04:37 »

Hát igen.
Oxigén diffúzióról már én is hallottam....... de nem a kábeleknél , hanem inkább a fűtéstechnikában... :D
« Utoljára szerkesztve: 2011, Március 23, 19:08:08 írta Wintervision »

AQ1

• Vendég
« Válasz #657 Dátum: 2011, Március 23, 19:42:14 »

Hát igen.
Oxigén diffúzióról már én is hallottam....... de nem a kábeleknél , hanem inkább a fűtéstechnikában... :D
Ja, a fütéscsöwekben lehet ilyesmi, föleg a padlofütésnél a müanyag csöwek hajlamosak erre... ;)

Wintervision

• Vendég
« Válasz #658 Dátum: 2011, Március 23, 21:34:22 »
Így van.

fecso30

• Vendég
« Válasz #659 Dátum: 2011, Március 23, 23:09:52 »
oxigéndifuziorol csak anyit tudok nektek elmondani a réz ugye oxidálodik a réz kábel is rézböl van igy tehát ésszerü hogy oxidálodik ha csak nincsen megfelelömodon szigetelveés ez az oxidácio egy hangfal esetében rontja a hangot