Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: Új csoda a láthatáron - Oppo  (Megtekintve 17229 alkalommal)

FELDER

• Vendég
Vá:Új csoda a láthatáron - Oppo
« Válasz #75 Dátum: 2007, Október 20, 09:22:50 »
Persze,hogy tud!:lol:Ez csak kp.Amiröl meg nem tud az nem fáj neki!:woohoo:

Arcus

• Vendég
« Válasz #76 Dátum: 2007, Október 20, 09:53:23 »
Felder!
Engem ez az egész hócihõ abszolute nem érdekel, de nem értem, hogy miért írsz folyamatosan magadról? A magánéleted és a céljaid nem ide valóak. Pénz,kocsi,hifi. Gyártókkal és kereskedõkkel rugod össze a port. Te gyerök, miért teszed ezt? Elég, ha jókat dumálunk, mire ez az ego párbaj? Senkinek sem ártana némi önkritika, mielõtt elkezdi a másik szapulását. Legyél boldog azzal amid van, építs hangfalat és keress sok pénzt vagy mittom én…. Nem mondom,hogy VBV-nek vagy bárkinek nincs vaj a füle mögött, de ha az illetõ ezt nem veszi észre,akkor nincs is mirõl beszélni. Hagyjuk már ezt a x@r@kodást! Egyébként hol akartok totyikolni, talán a törzsasztalon? Perc alatt lekapják az illetõ arcáról a bõrt, tudom ajánlani… Ahhoz képest Szabolcs egy úriember.

Húhaaaa… ez a szombati munkanap lehet nem tesz jót az idegeimnek.
Asszem iszom egy kv-t. pffffff :laugh:  

Atmos :kiss:

Yamahás

• Vendég
« Válasz #77 Dátum: 2007, Október 20, 09:58:37 »
Szabolcs!Egy elõfizetövel kevesebb!:lol:

Arcus

• Vendég
« Válasz #78 Dátum: 2007, Október 20, 10:19:18 »
Energia vámpír vagy! :laugh:  Másoktól veszed el és nem adsz senkinek. Még csak nem is tudsz róla. Csak az illetõ akit lecsapoltál... Ettõl leszel példul önzõ hajlamú. Ami csak a személyes igényeid kielégítésére elegendõ. 100x többet is adhatnál, csak nem vagy még rá képes. Egyébként gyógyítható ;)

Nem elérhető MSZ

• Administrator
  • törzstag
« Válasz #79 Dátum: 2007, Október 20, 10:41:47 »
Yamahás írta::
Idézet
Szabolcs!Egy elõfizetövel kevesebb!:lol:

Sajnálom Yamahás Felder. Javaslom keress fel egy ideggyógyászt, mert rádférne.
653 hozzászólásodból 60 sem vágott a topikok témájába. Olvasd el a szabályzatot.
Ez itt nem kocsma.
Mészáros Szabolcs
Szerkesztõ
HFP

Yamahás

• Vendég
« Válasz #80 Dátum: 2007, Október 20, 10:45:55 »
Nekem nyolc!Megyek az AVX-re ott amugy is jóbb szeretek!:lol:Amugy tévedsz én ritkán vagyok ideges!;)Csá csumi!A csekket meg tarcsd meg mert ugy sem fogom befüzetni!He he he

fghhgh

• Vendég
« Válasz #81 Dátum: 2007, Október 20, 13:47:09 »
MSZ?
Egyeseknek mindent szabad (VBV).  Mással is legyél elnézöbb.
Üdv ePali

Yamahás

• Vendég
« Válasz #82 Dátum: 2007, Október 20, 13:59:13 »
Ja ja!Az tökre undoritó,hogy az üzenetei alján ott a honlapja is!Ingyen reklám ha már nem futja jóbbra!:lol:Ennyi erövel kiplakátolhatná minden buszmegállóba is!:lol:Vicc ami itt folyik!Én probáltam változtatni,de hiába!Most én is hirdessem magam és a butoraimat!Az nekem megalázó vólna ha úgy kéne rátukmálni az emberekre!Ezzel nem mindenki van igy és ez olyan ciki!:woohoo:

istvan01

• Vendég
« Válasz #83 Dátum: 2007, Október 20, 14:42:18 »
Miért kevés a fórum látogató?

Hát ezért. Mert majd minden harmadik topicban jelentkezik egy „úr az ûrbõl”, kiosztja az igét, ha nem fogadod a tanácsait, akkor meg mindenki elõtt kiátkoz. Ha meg az általa kínált cuccokról azt mered gondolni, hogy nem a világ legjobb és legolcsóbb hifi-je, akkor meg rád ereszti siserehadját, akiket folyamatosan tudatlan kábulatban tart, de legjobb esetben is szétdobál olyan koncokat, amiken rögtön összecsapnak a zenére éhes fórumtagok.

Ha azt gondoljátok, ez valami spontán véletlen csavarodása ennek a topicnak (meg a többinek) akkor tévedtek. Jól ki van már dolgozva ez az olcsó marketing taktika.
Hogy mire jó ez? Arra biztosan hogy véletlenül se tudjon kialakulni egy toleráns fórumviselkedés. Így meg tényleg egyre kevesebb lesz a fórumlátogató. Ha viszont lecsökken 2 fõre az érdeklõdõk száma, akkor kinek lehet majd az igét hirdetni.

Szebb napokat
István

Elérhető Giorgio12

• Old hifi group
  • törzstag
« Válasz #84 Dátum: 2007, Október 20, 15:45:07 »
Kedves Jelenlévõk!

Olyan ez, mint egy nagy tükör!
Belekukkant mindenki a saját monitorán keresztül és megpillantja a mai magyar valóságot VBV-stül, Felderestül, mindenestül. Egy cseppben a tenger.

Amúgy a fórumlátogatók teljesen kicserélõdtek, akik régiek itt vannak esetleg, szinte soha nem szólnak hozzá.

Olyan ez mint a politika, lehet szidni a külömbözõ kormányokat, de mi átlagemberek jól csináljuk a dolgainkat, éljük az életünket? A tükör megmutatja ugyan olyan szarul mint a regnáló kormány.

Ezt bizonyítja a közlekedési morál is, szinte mindenki ül autóba, motorra, nem kell külön bizonyítani ugye?

Lehet ezen változtatni??????????? Jó hosszú hétvégét: Gyuri
Arcam Alpha 3 tuner - Arcam Alpha 7R erősítő - Arcam Alpha 8 CD játszó - VIFA Drabálka hangsugárzó.
És még sokan mások....

Yamahás

• Vendég
« Válasz #85 Dátum: 2007, Október 20, 16:06:09 »
Akinek annyi esze van és bedöl ezeknek az olcsó alattomos kis marketing szövegeknek meg a csodáknak annak ugy kell!Én áttlátok az ilyen kis izékon!

Yamahás

• Vendég
« Válasz #86 Dátum: 2007, Október 20, 16:15:47 »
Arról meg nem mi tehetünk,hogy Szabolcsnak nincs semmi üzleti érzéke!Ha ezeket a reklámtartalmú hozzászolókat tiltaná és nem az elõfizetöit akkor szerintem duplán jóljárna mert rákényszerittené öket a füzetös reklámra és talán még haszna is származna belöle!

Pecás

• Vendég
« Válasz #87 Dátum: 2007, Október 20, 16:19:29 »
Egymódon lehetne ezen változtatni.Mégpedig úgy,hogy nem vesszük fel a kesztyût,és nem megyünk bele az ilyen gyerekes adok-kapok felelgetõs játékba,amit egyesek kiprovokálnak.És ha ez sikerül akkor talán még azok a kóstolgató emberkék fogják rosszul érezni magukat.
Én ennek figyelembevételével folytatom további ténykedésemet ezen a fórumon ez után,és ajánlom másoknak is hogy így tegyenek.
Annyi gondja,baja van az embernek a "való világban",legalább itt próbáljunk meg toleránsabb módon viselkedni.

További kellemes hétvégét mindenkinek.

Nem elérhető MSZ

• Administrator
  • törzstag
« Válasz #88 Dátum: 2007, Október 20, 16:35:24 »
Pecás látja a lényeget. Végre valaki! Ha nem reagáltok a provokációra, elõbb utóbb eltûnnek.

Felder!
Már néhányszor kértelek, hogy vedd komolyabban a fórumot, maradj a témánál, és a képcsatolmányokat is mellõzd, ha nem vág a témába. Ez így egy kupleráj. Elegem lett. Elment a kedvem attól is, hogy olvassam.
Ha az AVX-en ezt szívesen fogadják, és jobban is tetszik, hát írogass oda (és a Bélától még 20% kedvezményt is kapsz :) ). Sajnálom, tényleg nincs üzleti érzékem a Te fogalmad szerint, én inkább azt mondanám, hogy van egy kis tartásom, ellentétben azokkal, akik "kilóra" eladják magukat. Ez a fórum nem a hirdetésrõl és nem a kereskedõkrõl szól. Ha valaki az õ véleményükre kíváncsi, tudja melyiket hol keresse.

üdv,
Mészáros Szabolcs
Szerkesztõ
HFP

Yamahás

• Vendég
« Válasz #89 Dátum: 2007, Október 20, 16:47:36 »
Ha ez tényleg nem a reklámról szól akkor mik azok?Engem idegesitt az ingyen reklám olyan olcsó piacos feeling!Nem beszélve az alattomos állneves ajánlásokról amiket én rögtön kiszürök és azért ez a hocihö!Na mindegy én a helyedben azokat tiltanám,de nem vagyok a helyedben.Örökös harc a gonosz ellen a jóbb világ érdekében!