Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: Neil Young Bécsbe jön 2008. februárjában!!!  (Megtekintve 1717 alkalommal)

olahpeter

• Vendég
Neil Young Bécsbe jön 2008. februárjában!!!
« Dátum: 2007, December 15, 14:11:55 »
Sziasztok!

Tegnap ért el a hír, hogy Neil Young 2008. február 22-én Bécsben lép fel zenekarával (Ben Keith, Spooner Oldham, Peggy Young, etc.).

A jegyelõvétel ma kezdõdött (én már megtettem a szükséges lépéseket :) ). Aki szeretne erre a koncertre eljutni - ki tudja láthatjuk-e még valaha koncertezni errefelé? - annak érdemes igyekeznie, hiszen drasztikusan fogynak a jegyek.

Jegyek kaphatók:

www.oeticket.com
www.musicticket.at

és még egyéb helyeken, de ezek talán a legismertebbek és jó tapasztalataim vannak velük.

Nekem ezzel egy álom válik valóra, de szerintem másoknak is összecsordula a nyál a szájukban a hír hallatán.

Üdv

Péter

olahpeter

• Vendég
Vá: Neil Young Bécsbe jön 2008. februárjában!!!
« Válasz #1 Dátum: 2007, December 17, 18:42:58 »
Sziasztok!

Bevallom kissé furcsálom, hogy a "szomszédban" lép fel az egyik legnagyobb élõ dalszerzõ-énekes-gitáros-legenda és erre itt senki fel sem kapja a fejét.

Nem hiszem, hogy közületek senki sem ismeri, hallgatja, netalán szereti Neil Young muzsikáját. Jegy már alig van és ez tényleg nem egy minden nap adódó lehetõség, ráadásul lehet, hogy egy az utolsók közül vagy maga az utolsó.

Neil Young nem is olyan régen még agymûtéten esett át, 62 éves, így nem hiszem, hogy minden albumát (jelenleg épp a Chrome Dreams II-t) Európában és ráadásul Ausztriában fogja turnéztatni.

Üdv

Péter

KisMarci

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2007, December 28, 20:57:12 »
Nem akarok morbid lenni, de lehet, hogy ezen a fórumon Oscar Peterson és Pavarotti halála egyeseket annyira kavar fel, mint az a hír, hogy Neil Young Magyarországra jön?

KisMarci

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2007, December 28, 20:58:53 »
Értsd: Alig érdekel valakit...

olahpeter

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2008, Január 05, 11:09:51 »
KisMarci írta::
Idézet
Értsd: Alig érdekel valakit...

Nagyon úgy néz ki :huh:

Péter