Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: Hangsugárzó  (Megtekintve 6422 alkalommal)

Davis

• Vendég
Válasz/Re:Hangsugárzó
« Válasz #15 Dátum: 2007, Február 24, 18:36:15 »
Elõször tegyél rendet kívül.

Fridi

• Vendég
« Válasz #16 Dátum: 2007, Február 24, 20:01:00 »
Igazad van,azt teszem.

Fridi

• Vendég
« Válasz #17 Dátum: 2007, Április 14, 19:16:09 »
Sziasztok. Ujra elõkerültem,mert hogy meg van az uj hangfalkábel,mégpedig a van del Hul D352H személyében.Igen komoly a változás minden tekintetben (az Audioquest Tipe 2-höz képest)kitágult a tér,sokkal részletezõbb a megszólalás,nagyon komoly mélyek,már már állódobozos(chorus 707s)A dinamika is jobb lett,talán a magasak terén nincs akkora javulás mint azt elsõ hallásra éreztem(hallotam),vagy csak hozzá szoktam a jobb hanghoz.Talán egy belsõ kábel cserével lehetne még javítani a rendszeren.Na de milyen legyen ez a kábel,speciális belsõ kábel vagy a D352-bõl készüljön?Van valakinek ezirányú tapasztalata?

sotokan

• Vendég
Vá:Válasz/Re:Hangsugárzó
« Válasz #18 Dátum: 2007, Május 28, 13:39:11 »
Akár a kivett Audioquest Type 2 is sokat javítana a dolgokon. Én azt használok mindenhol, mert értékarányosan jobbra nincs keret.

sotokan

• Vendég
Vá:Válasz/Re:Hangsugárzó
« Válasz #19 Dátum: 2007, Május 28, 13:39:21 »
Akár a kivett Audioquest Type 2 is sokat javítana a dolgokon. Én azt használok mindenhol, mert értékarányosan jobbra nincs keret.

Nem elérhető Snipi

• Old hifi group
  • törzstag
Vá:Hangsugárzó
« Válasz #20 Dátum: 2007, Május 29, 14:20:42 »
Szia!

Ennyi pénzért már lehet jó hangdobozt venni. Én a következõket tudnám ajánlani meghallgatásra, ha teheted :

Monitor Audio Bronze 2
B&W DM 602 S3 (vagy az új 684)
JmLab Chorus 707V vagy annak az utóda (nem tudom mi a címe)
Epos M12 (a típusszámban nem vagyok biztos)

A sorrend nem sorrend, csak ahogy eszembe jutott. Most =-re több nem jut eszembe.
Nekem egy Rotel RA-935X egy Heybrook hangfallal van összepárosítva, nem mondom, hogy csúcsszuper, de amire használom annak a célnak megfelel.