Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: erosito vásárlás  (Megtekintve 2621 alkalommal)

nazkala

• Vendég
erosito vásárlás
« Dátum: 2006, December 12, 13:56:37 »
Sziasztok!
analfabéta vagyok a témában, van néhány hangfalam és kellene egy erősítő, de nem tudom hol nézzek utána hogy (pl. 2 hangfal "nominal"100W) hogyan kell hozzájuk erősítőt venni!

revox

• Vendég
Válasz/Re:erosito vásárlás
« Válasz #1 Dátum: 2006, December 12, 16:25:29 »
szia,

van nálam egy eladó NAD7240PE receiver. Szerintem ez tökéeltes elsõ erõsítõnek és a 25 000Ft-os ára úgy érzem még kedvezõ is.

klatty és email.

mlaszlo

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2006, December 18, 15:23:48 »
Szia!

Minden világos. Ha egyszerre csak két hangfalat szeretnél a néhányból meghajtani, akkor kiázárólag sztereo erõsítõt nézz. Ha ennél többet, akkor házimozi-receivert.

Az érdelõdést ezen a szinten kezd el egy szimpatikusnak kinézõ Media Markt eladóval. Az alapokról fel tud világosítani, ha már egyetlen barátod sem hallgat zenét, vagy nem ért az ilyen bonyolult dolgokhoz a mai ûrkorszakban.

Ezen kívül vannak könyvek, és végül marad a net, ahol igazából minden témában találsz hasznos dolgot. Pl: próbáld meg beütni bármelyik keresõbe, hogy "hangfal érzékenység". Nem próbáltam, de a szavak és kifejezések okos váltogatásával csodás infókhoz lehet jutni.

A NAD valóban jó választás azokhoz a hangfalakhoz, amikrõl már szinte mindent tudunk.

nempisti

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2006, December 18, 16:24:34 »
:laugh:

Lui

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2006, December 28, 15:09:01 »
Üdv. Mindenkinek!

Van valakinek tapasztalata a Cambridge Audio Azur 640A V2-vel kapcsolatban?
Konkrétan arra lennék kiváncsi, hogy hangban eltér-e a 640A-tól, vagy az erõsítõ része ugyanaz, csak az a bizonyos "múltiroom" funkció miatt lett V2.