Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: 2014 hifi sohw-n ki mit hallott, mik a benyomásai?  (Megtekintve 5941 alkalommal)

bigi

• Vendég
2014 hifi sohw-n ki mit hallott, mik a benyomásai?
« Dátum: 2014, Október 25, 15:44:11 »
Az én tapasztalataim este olwashatjátok.

Nem elérhető zebo

• Old hifi group
  • törzstag
Re:2014 hifi sohw-n ki mit hallott, mik a benyomásai?
« Válasz #1 Dátum: 2014, Október 26, 19:09:42 »
Szia Tibi!

Melyik este?    ;)

a számból vetted ki a sót!! ;D
Cambrigde Audio 751 BD - Sansui AU X711 -Infinity Kappa 8.2

A hazug embert hamarabb utolérik,ha sánta.

Nem elérhető bityu

• Old hifi group
  • törzstag
« Válasz #2 Dátum: 2014, Október 26, 19:11:35 »
No! Ez még érdekes is lehet......... ;)
Mikor lesz már az az "este"?
Sony SCD-X501ES   Sony STR-DA5200ES
Sony TA-F501ES      Sony CDP-XB630QS
Sony TC-K700ES      Sony DTC-670         
Cambridge CXU       Cambridge CXR120
Monitor Audio Silver RX1
Sony SS-X7, SS-TX7, SS-X3
Xindak, Audioquest

bigi

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2014, Október 26, 20:00:33 »
de hixen mindenki a másik topikba irkálja a tapaxtalatait...
ezt azé nyitottam, me igy megmarad és könnyebben elökereshetö, de ott etünik idöwel.
de ha mindenki oda irja, akko minek forxiroznám itt?
holnap megirom, ma már elfáradtam, tegnap meg be köllött ugorjak egy beteg barátomhoz.

bigi

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2014, Október 27, 16:02:41 »
Lauditour, nekem taccett, wégre nem a csucs clearaudio Lp-wel demonstráltak, hanem wmi olcsobbal. Egéxen jol xolt. A dobozuk walami kisebb kb 60 literes kétutas wolt. Kissé kerekitett, nagy wolt neki a xoba, de egéxen hallgathato hangot produkált.
Soundmánia, Thiel dobozok, jo drágák, de nagyon ott wannak a xeren. Az erölködö nem tom, h mi wolt, de jol kihajtotta ezeket a macerás dobozokat. A kiállitás legjobb hangja lehetett wolna, ha LP-röl ment wolna, Kár, h nem igy történt.
AN kicsi 2Watt. CD-röl nekem xörnyü wolt. LP-röl a futottak még felsöbb réxén helyezkedik el, legalább is nekem.
A másik 7Wattos már sokkal jobb, életxerübb, kár, h P.Q marhára xereti, ha döngenek a mélyek. Ezé azt be is tolta a sarokba a dobozokat. Hát igy nem kéne. Wixont már hallottam ezeket máshol, ott nagyon jol xoltak, de nem a sarokban a falra téwe!!! Xal minden jo, csak kéne bele még kicsi kaki, h beinduljon az ember lába...
Grimm. Laptoprol hajtwa. Ismerem a seas ezen hangxoroját. Sokkal sokkal többet lehet belöle kihozni (pl Pagrus tudott) mint amit itt hallottam, de elképzelhetö, h a laptop wolt ebben a hunyo. Kissé mélyszegénynek éreztem.
Limar audio. Hozták azt a hangot amit megxoktunk tölük. Nekem a sztatikok nem jönnek be, de náluk most nagyon jo wolt a megxolalás. Le a kalappal.
Audio reference. Wékony, steril, mélyek nélküli hangzás. Nagyon nem jött be.
Beblinaudio. Érdekes háromxög alaku hangfalak. Beetetös zenék, Nils Lofgren, japcsi dobos, stb. Sajnos ezeket ugy csinálták, h mindenütt mindennel jol xoljanak. Igy aki ilyennel demonstrál, azt nem tom komolyan wenni. Etikátlan hozzáállás. No de miwel elég jol ismizem ezeket a zenéket, igy azért el tudtam kicsit wonatkoztatni tölük. Tulajdonképpen egéx jok, mehetnének kicsit mélyebbre és nekem hiányoztak a felsö cinnek is, de a doboz elég gyors megxolalásu, ütös darab.
Szlowák audio. Bladelius erölködö, és walami sirköxerü 7000! Euros förmedwény. Amiota hifiwel foglalkozom, ilyen roxx hangot még nem hallottam sehol...
Humán Audio. Náluk épp, h csak benéztem, ez a dobozuk nem jön be, nekem a dipol teccik. Azt sajna nem láttam kint. Az elektronikáikat ismizem, jonak tartom öket.
Még woltam pár helyen, de nem láttam és nem hallottam semmi érdekeset, illetwe a Sennheiser 990-es csucsmodel uj fülese, -gondolom kurwadrága.., kb ugy xolt, mint az AKG501-em, csak ennek jobbak a sáwszélei... ;)

Nem elérhető zebo

• Old hifi group
  • törzstag
« Válasz #5 Dátum: 2014, Október 27, 16:43:36 »
Lauditour, nekem taccett, wégre nem a csucs clearaudio Lp-wel demonstráltak, hanem wmi olcsobbal. Egéxen jol xolt. A dobozuk walami kisebb kb 60 literes kétutas wolt. Kissé kerekitett, nagy wolt neki a xoba, de egéxen hallgathato hangot produkált.
Soundmánia, Thiel dobozok, jo drágák, de nagyon ott wannak a xeren. Az erölködö nem tom, h mi wolt, de jol kihajtotta ezeket a macerás dobozokat. A kiállitás legjobb hangja lehetett wolna, ha LP-röl ment wolna, Kár, h nem igy történt.
AN kicsi 2Watt. CD-röl nekem xörnyü wolt. LP-röl a futottak még felsöbb réxén helyezkedik el, legalább is nekem.
A másik 7Wattos már sokkal jobb, életxerübb, kár, h P.Q marhára xereti, ha döngenek a mélyek. Ezé azt be is tolta a sarokba a dobozokat. Hát igy nem kéne. Wixont már hallottam ezeket máshol, ott nagyon jol xoltak, de nem a sarokban a falra téwe!!! Xal minden jo, csak kéne bele még kicsi kaki, h beinduljon az ember lába...
Grimm. Laptoprol hajtwa. Ismerem a seas ezen hangxoroját. Sokkal sokkal többet lehet belöle kihozni (pl Pagrus tudott) mint amit itt hallottam, de elképzelhetö, h a laptop wolt ebben a hunyo. Kissé mélyszegénynek éreztem.
Limar audio. Hozták azt a hangot amit megxoktunk tölük. Nekem a sztatikok nem jönnek be, de náluk most nagyon jo wolt a megxolalás. Le a kalappal.
Audio reference. Wékony, steril, mélyek nélküli hangzás. Nagyon nem jött be.
Beblinaudio. Érdekes háromxög alaku hangfalak. Beetetös zenék, Nils Lofgren, japcsi dobos, stb. Sajnos ezeket ugy csinálták, h mindenütt mindennel jol xoljanak. Igy aki ilyennel demonstrál, azt nem tom komolyan wenni. Etikátlan hozzáállás. No de miwel elég jol ismizem ezeket a zenéket, igy azért el tudtam kicsit wonatkoztatni tölük. Tulajdonképpen egéx jok, mehetnének kicsit mélyebbre és nekem hiányoztak a felsö cinnek is, de a doboz elég gyors megxolalásu, ütös darab.
Szlowák audio. Bladelius erölködö, és walami sirköxerü 7000! Euros förmedwény. Amiota hifiwel foglalkozom, ilyen roxx hangot még nem hallottam sehol...
Humán Audio. Náluk épp, h csak benéztem, ez a dobozuk nem jön be, nekem a dipol teccik. Azt sajna nem láttam kint. Az elektronikáikat ismizem, jonak tartom öket.
Még woltam pár helyen, de nem láttam és nem hallottam semmi érdekeset, illetwe a Sennheiser 990-es csucsmodel uj fülese, -gondolom kurwadrága.., kb ugy xolt, mint az AKG501-em, csak ennek jobbak a sáwszélei... ;)

Köszi Bigibá!!

Mások??

hodyka

• Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2014, Október 27, 17:13:48 »

Nem elérhető Giorgio12

• Old hifi group
  • törzstag
« Válasz #7 Dátum: 2014, Október 27, 18:27:53 »
Szép estét!

Csatlakozom Goodmanhoz, idén valahogy jobban sikerült, mint tavaly.
Lehet azért, mert csinos lányok rögtön pezsgővel fogadtak és nem utasítottuk vissza a fiammal.

Először a Stream Audióhoz mentünk be, kapásból tetszett, csak nem értem miért kell olyan rendszert mutogatni, amiből úgysem adnak el, olyan drága. Ők régen földközeli összeállításokat hoztak ki.

Bigivel ellentétben a Lauditournál hallott doboz engem nem fogott meg, viszont a nagyobbik AN
most fantasztikus volt, ott éreztem, hogy ez más világ.
 Oda visszamentem másodszor is, de akkor valami dögös  muzsikát tettek fel, amivel szenvedett.

A Grimm nem volt rossz, amikor beléptem, pont Kari Bremnes legismertebb száma indult el, így lehet nem objektív at ítélet.

A Bladelius tényleg nem szólt jól, viszont azt nem tudom megítélni, hogy ez az erősítő hibája, vagy a hangfalcsodáé, ami rá volt kötve.

Egy valamit nem említettetek, az ONIX erősítőt, ami ugyan egy lehetetlen hangsugárzóval volt párosítva, viszont ezzel együtt is számomra nagyon megnyerő volt.
Azt hazavittem volna, igaz drága, de legalább nem milliókban mérik.

Az viszont biztos, minden ítélet zene és felvétel függő.
Nem is jó zenékkel kéne demózni, az félrevisz, ha ismered, szereted a felhangzó muzsikát, nem objektív a vélemény, kíméljetek, ha hülyeséget írtam!
« Utoljára szerkesztve: 2014, Október 27, 18:33:45 írta Giorgio12 »
Arcam Alpha 3 tuner - Arcam Alpha 7R erősítő - Arcam Alpha 8 CD játszó - VIFA Drabálka hangsugárzó.
És még sokan mások....

Nem elérhető bityu

• Old hifi group
  • törzstag
« Válasz #8 Dátum: 2014, Október 27, 18:50:45 »
Jók voltak a beszámolóitok!
Köszi Bigi és Giorgio! ;)
Fotók? ::)
Sony SCD-X501ES   Sony STR-DA5200ES
Sony TA-F501ES      Sony CDP-XB630QS
Sony TC-K700ES      Sony DTC-670         
Cambridge CXU       Cambridge CXR120
Monitor Audio Silver RX1
Sony SS-X7, SS-TX7, SS-X3
Xindak, Audioquest

hodyka

• Vendég
« Válasz #9 Dátum: 2014, Október 27, 19:00:42 »
Kép

Nem elérhető zebo

• Old hifi group
  • törzstag
« Válasz #11 Dátum: 2014, Október 28, 16:46:08 »
Gyuri,Sanyi bácsi,Nektek is Köszi!