Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: 2008-as Házimozi és Hi-Fi Show  (Megtekintve 24130 alkalommal)

turizoli

• Vendég
Válasz:2008-as Házimozi és Hi-Fi Show
« Válasz #15 Dátum: 2008, November 23, 17:41:53 »
16.

turizoli

• Vendég
« Válasz #16 Dátum: 2008, November 23, 17:42:36 »
17.

turizoli

• Vendég
« Válasz #17 Dátum: 2008, November 23, 17:43:26 »
18.

vick

• Vendég
« Válasz #18 Dátum: 2008, November 23, 23:03:22 »
Hello!
Szerintem mindenkinél jó volt a hang/kép, bár nekem a Bodor Audio/ProEra Audio-s hang tetszett a legjobban:)

itt egy kép róluk:

vick

• Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2008, November 23, 23:05:51 »
Hello!
Szerintem mindenkinél jó volt a hang/kép, bár nekem a Bodor Audio/ProEra Audio-s hang tetszett a legjobban:)

itt egy kép róluk:

turizoli

• Vendég
« Válasz #20 Dátum: 2008, November 24, 12:17:15 »
Én azért a nagyobb ProEra hangfalakra is kiváncsi lettem volna.Bár elég kicsi volt a szoba.

Nem elérhető Snipi

• Old hifi group
  • törzstag
« Válasz #21 Dátum: 2008, November 24, 13:11:52 »
Szerintem maga a kiállítás jó volt. Végre nem volt az a eszméletvesztés, táncikáló hülyep...k meg hasonló. Visszafogott stílus stb. Ez nekem nagyon bejött.
Én a házimozit csak érintõlegesen figyeltem - nem nagyon érdekel, ami volt csak hang azokat viszont elég tüzetesen meghallgattam. Prospektust nem gyüjtögettem nem olyan családból származom. :)
Nekem a legjobban (és az nagyon) a Digital-Pro Bryston-PMC összeállítása tetszett. Az valami szuper volt. Érdekes módon a másik rendszerük - Red Rose - nálam esélyes volt a citromdíjra. No mindegy. De legalább jó zene szólt. Mert olyan is volt hogy egy szobában csak azért voltam 20-30 percet (valami dynaudio dobozok szóltak nem valami jól meg tv is volt) mert olyan zene szólt-láccot amit nagyon szeretek. Fujj!
Volt egy overaudio (asszem) cég aminek jól szólt a cucca, bár nem tetszett a stílusuk, kicsit fellengzõs és titokzatoskódos volt, de örültem, hogy magyarok is tudnak jót csinálni. Kár, hogy a végén beraktak valami drum and base vagy mittomén milyen zenét, és az hallgathatatlan volt a rendszerükön. (nem a zene miatt)
Ami nagyon megfogott az a Lauditor (vagyhogykellírnimindegy) cégnél a Wilson-Benesh lemezjátszó. Maga lánc nem nagyon tetszett hangilag mert valami nem tudom milyen elvü hangsugárzó szólt ami nekem nem nagyon jött be, de amikor átváltottak cd-rõl a WB gyalura valami csoda történt. Nem mondom hogy jól szólt nekem nem annyira tetszett, de érezni (nem hallani érezni) lehetett hogy az a lemezjátszó egy jó rendszerrel nagyon jól szólhat. Az a magabiztosság és stabilitás amit az a lemezjátszó produkált valami fenomenális volt.
A Bodoraudio-Proera rendszer is szépen szólt, bár hallani lehetett, hogy - rallysnyelven szólva - kissé \"elgumizták\" magukat a fiuk. Jobb lett volna valami nagyobb hangsugárzó oda, mert a kis hangszóró hallhatóan korlátozta az erõsítõ \"szárnyalását\". És itt nem a kevés mélyre vagy ilyesmire gondolok, hanem érezni lehetett (már megint ezek az érzések) hogy a hangsugárzó gúsba köti az erõsítõt , pedig szegény az akarna ... Én már hallottam a nagy Proerát, igaz nem a Feri erõsítõjével, és nagyon szépen szólt. Jó lett volna ha itt is az lett volna bekötve, de hát azt mondták, hogy féltek a kis szobától Szerintem (ahogy azt a PMC is igazolta) nem kellett volna.
Nagyon örültem, hogy végre az Audio Note is a \"helyére került\" magyarországon ismét, bár bevallom nem az én világom, de azért jó hogy van aki újra viszi a zászlót.

Nagyon szidni nem akarok úgy senkit, de azért azt el kell hogy mondjam, hogy ebben az aránylag olcsó kínai hifiben \"nem csalódtam\". Olyan amilyennek képzeltem. Szép csilivili mint külsõleg, elsõ hallásra még akár jónak is hallhatod de aztán .... sok-sok sebbõl vérzik a cucc .... persze házimozihoz jó.

Wintervision

• Vendég
« Válasz #22 Dátum: 2008, November 24, 14:48:27 »
Hát, a képeket elnézve, még inkább a sírás kerülget..........
Egy éve vártam a HiFi show-t, gyalog sem lakom messzebb a Westend Hiltontól, mint 15 perc ,erre itthon kell feküdnöm mandula-gyulladással, lázasan. Hét éve nem voltam beteg, erre tessék....... pont két nappal elõtte lever ez a nyavalya. Még mondja valaki hogy nem igazságtalan az élet.:(
 Na mindegy, majd jövõre.

petimre

• Vendég
« Válasz #23 Dátum: 2008, November 24, 18:33:02 »
Helló Uraim!

Szombaton én is megtekintettem  a High-end Show-t, Kisszabó barátommal, s egy leendõ taggal, Roland Úrral, aki otthon nem akármilyen oldhifi készülékeken hallgatja a talp alá valót!

No, de a kiállításról:

Hát a zenei élményt mint kiderült, nagyon behatárolta a szobák nagysága, s hát a kintrõl beszûrõdõ zaj, a tömeg is.

Ettõl függetlenül négy kiállító terme tetszett a legjobban: Név szerint: Ayon, Overaudio, Bryston-Pcm, Audio Note...

Ez nem sorrend, de a mi hármunk fülének talán õk zenéltek más-más kritrium alapján a legmagasabb szinten..

No, aztán voltak ott különcök is, mint például a kezdõ kép:

ART & VOICE

Üdv.

Imi

petimre

• Vendég
« Válasz #24 Dátum: 2008, November 24, 18:36:35 »
NO akkor az ART & VOICE képek:

1:

petimre

• Vendég
« Válasz #25 Dátum: 2008, November 24, 18:37:24 »
ART & VOICE

2:

petimre

• Vendég
« Válasz #26 Dátum: 2008, November 24, 18:38:42 »
Ezen a képen jól látszik, hogy Sony Cd volt a mûsorforrás, az erõsítõt nem ismerem fel sajna...

ART & VOICE 3. kép!

Üdv.

Imi

petimre

• Vendég
« Válasz #27 Dátum: 2008, November 24, 18:39:55 »
Az Audio Note, jó hangot mutatott be, horror áron. De a hang tényleg nagyon ott volt mindkét termében!

A képek:

1:

petimre

• Vendég
« Válasz #28 Dátum: 2008, November 24, 18:40:24 »
2:

petimre

• Vendég
« Válasz #29 Dátum: 2008, November 24, 18:41:15 »
3: