Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: Kérdés(ek) a Portál-lal kapcsolatban  (Megtekintve 112238 alkalommal)

Nem elérhető MSZ

• Administrator
  • törzstag
Re:Kérdés(ek) a Portál-lal kapcsolatban
« Válasz #90 Dátum: 2009, December 23, 22:51:03 »
én meg vajon miért nem látom azt a kis nyilacskát amivel karmát lehetne adni a fórumtársaknak?
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Hát várj csak türelmesen, újoncként még nem minősítheted a többieket.
Mészáros Szabolcs
Szerkesztõ
HFP

magamatajanlom

• Vendég
« Válasz #91 Dátum: 2009, December 24, 10:09:37 »
én meg vajon miért nem látom azt a kis nyilacskát amivel karmát lehetne adni a fórumtársaknak?
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

rendben köszönöm

magamatajanlom

• Vendég
« Válasz #92 Dátum: 2009, December 24, 10:11:53 »
+1

magamatajanlom

• Vendég
« Válasz #93 Dátum: 2010, Január 07, 20:25:52 »

hát csak ne értem meddig kellene még mindig türelmesen várnom amikor már lassan két éve regisztráltam.
ha két év után még mindig újonc vagyok, akkor meddig kell még várnom? nyugdíjig? :)

Nem elérhető MSZ

• Administrator
  • törzstag
« Válasz #94 Dátum: 2010, Január 07, 21:52:56 »
20 (értelmes) hozzászólás után osztogathatod. Ez mutatja, hogy már valamilyen szinten tagja vagy a közösségnek.
« Utoljára szerkesztve: 2010, Január 07, 22:09:41 írta MSZ »
Mészáros Szabolcs
Szerkesztõ
HFP

CSUCSO70

• Vendég
« Válasz #95 Dátum: 2010, Január 08, 20:51:05 »
Szabolcs bocs hogy zavarlak ,odaát az old music fan club-nál misow-nak gondja akadt/ ő meg kiakadt-segítenél neki??

Nem elérhető MSZ

• Administrator
  • törzstag
« Válasz #96 Dátum: 2010, Január 09, 08:43:10 »
Sajnálom, hogy így reagál, ha problémája akad. Szívesen segítenék is neki, de nem tudom mi lehet a gondja. A fórum működik rendesen. Leggyakrabban a túl magas biztonsági szint okoz gondot (sütik tiltása etc.), talán itt is.
Mészáros Szabolcs
Szerkesztõ
HFP

Nem elérhető senna

• törzstag
« Válasz #97 Dátum: 2010, Január 10, 13:18:47 »
Szia Szabolcs!

Szeretnék 1-2 észrevételt megosztani az (már nem is annyira) új portallal kapcsolatban:
Ami egy kissé zavaró, hogy nem lehet visszalépni a fórumról a HifiPiac kezdőoldalra. Vagy csak én nem jöttem még rá hogyan?
A másik a fórum hozzászólások... Nagyon jó, hogy sokkal nagyobb képeket lehet feltölteni mint régen, a design is jó, egyedül a hangulatjeleket keveslem. Régen talán még több is volt! Minden esetre más fórumokhoz viszonyítva elég szegényes a kínálat. Pedig ezekkel több humort, érzelmet lehet adni a hozzászólásokhoz . Nem lehetne bővíteni?
Végül, de nem utolsó sorban a hirdetési rovat: Itt is nagyot javult a rendszer, sok új információ kiolvasható (pl.: látogatók száma-ez elég hasznos!, több kép...), csak a válasz email maradt ki! először azt hittem, hogy a hirdető user nevére kattintva írhatok választ, vagy látom a címét, de nem... Én sem raktam a hirdetésem mellé email címet, azt hittem bennt van a rendszerben... Nem lehetne ezt valahogy "átmenteni" a régi rendszerből?

Tisztelettel:Laci
« Utoljára szerkesztve: 2010, Január 10, 13:20:20 írta senna »

pali923

• Vendég
« Válasz #98 Dátum: 2010, Január 10, 18:31:42 »
Szinte szóról szóra ugyanezeket akartam beírni ide, de megelőztél!  :)

Nem elérhető senna

• törzstag
« Válasz #99 Dátum: 2010, Január 11, 11:33:10 »
Szia Szabolcs!

Végül, de nem utolsó sorban a hirdetési rovat: Itt is nagyot javult a rendszer, sok új információ kiolvasható (pl.: látogatók száma-ez elég hasznos!, több kép...), csak a válasz email maradt ki! először azt hittem, hogy a hirdető user nevére kattintva írhatok választ, vagy látom a címét, de nem... Én sem raktam a hirdetésem mellé email címet, azt hittem bennt van a rendszerben... Nem lehetne ezt valahogy "átmenteni" a régi rendszerből?

HÁÁÁT EZ GYORS VOLT!!! ;) :D ;D

Nem elérhető MSZ

• Administrator
  • törzstag
« Válasz #100 Dátum: 2010, Január 11, 12:24:43 »
Teszem ami tőlem telik  ;) Majd szmájlikat is keresek.
Mészáros Szabolcs
Szerkesztõ
HFP

Nem elérhető senna

• törzstag
« Válasz #101 Dátum: 2010, Január 11, 14:14:51 »
Köszi!

Nem elérhető senna

• törzstag
« Válasz #102 Dátum: 2010, Január 15, 23:17:34 »
Szabolcs!

Valami mégsem működik a hirdetési rovat üzenetküldésénél??!! Valaki jelezte, hogy küldött magánüzenetet, de nem kaptam meg :'( Vagy csak nem találom? Sem az e-mail címemen, sem itt a PÜ-im között. Erre írtam magamnak egyet, és annak ellenére, hogy azt írja ki a rendszer, hogy továbbítva ez sincs sehol! Légyszi nézz utána mi a helyzet!
Köszi: Laci

mishow

• Vendég
« Válasz #103 Dátum: 2010, Január 16, 10:09:15 »
Sajnálom, hogy így reagál, ha problémája akad. Szívesen segítenék is neki, de nem tudom mi lehet a gondja.

Köszi, időközben nekiültem kicsit nyugodtabb körülmények között, és kibogarásztam, amiket kerestem.
Még az avatart is sikerült visszavarázsolnom, mondjuk ezen nem keveset agyaltam....  ???
Csak annyi volt a problémám egyébként, hogy nem vagyok nagy számgép guru (enyhén szólva...), és így eléggé elvesztem a különféle ikonok és alkalmazások erdejében.
OK, szép és látványos az új formátum,  de a kezelése sajnos már nem annyira "idiótabiztos" - és nekem mint idiótának ez kissé zavaró.
De a legfontosabbakat már asszem sikerült megfejteni, amit meg nem, arra majd rákérdezek menetközben  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2010, Január 16, 10:11:04 írta mishow »

pali923

• Vendég
« Válasz #104 Dátum: 2010, Január 16, 12:50:07 »
Törölve, bocsánat, de megtaláltam, amit beírtam.
« Utoljára szerkesztve: 2010, Január 16, 12:51:39 írta pali923 »