Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: "új" hangfalakat vásárolnék, de milyet?  (Megtekintve 307422 alkalommal)

hodyka

• Vendég
Re:"új" hangfalakat vásárolnék, de milyet?
« Válasz #1335 Dátum: 2017, Február 28, 16:16:33 »
Én csak erre reagáltam

"40 éve foglalkozom hifivel, ebbüöl 20 évet hifikereskedelemmel töltöttem, kb 5 évet high-endet gyártottam, illetve most is csinálgatok ezt-azt."

Akkor ki is kezdte  :D :D
én igazat irtam és ezzel nem frocliztalak téged, te viszont engem igen. mindig ti kezditek és jo komenyista szokás szerint rákenitek az ellenfélre, majd fennen hangoztatjátok.
marhára unom már ezt.

Bigi nyugi

Nekem ezzel semmi bajom

"40 éve foglalkozom hifivel, ebbüöl 20 évet hifikereskedelemmel töltöttem,"

Csak ez piszkálja a csőröm

"kb 5 évet high-endet gyártottam"

Mert ha azt írtad volna hogy csendes társ voltam egy cégben, ahol high-endet gyártottak, akkor nem is reagáltam volna

Mondj egy olyan ternéket amit te terveztél és gyártottad

De innentől békén hagylak.....................

Nem elérhető bigi

• törzstag
« Válasz #1336 Dátum: 2017, Február 28, 17:01:39 »

te tényleg ennyire naiv vagy? ? ?
Mondj egy olyan céget, vagy akármilyen vállalkozást, ahol ha elöállit vmit egy mérnök, aki alkalmazott, azt az ö neve alatt jegyzik és nem a cég tulajdonosa néven!!!

ps, a Goodmans 301 dobozokat mostanság ki a joizé gyártja, ha nem én, nagyokos? :P
"részwétet könnyen kap az ember, az irigységért keményen meg kell küzdeni" M.Schumacher

Nem elérhető bta

• tag
  • **
  • "újonc":o)
« Válasz #1337 Dátum: 2017, Február 28, 21:44:53 »
Mondj egy olyan céget, vagy akármilyen vállalkozást, ahol ha elöállit vmit egy mérnök, aki alkalmazott, azt az ö neve alatt jegyzik és nem a cég tulajdonosa néven!!!

Érts már meg, nála te nem lehetsz gyártó, csak pl. a Mark Levinson, akinél kb. ugyanez wolt a felállás:P
A mérnökei a koncepciója alapján megtervezték, ő pedig learatta a babért a szaksajtóban. Na jó, néha nem kicsit félreérthetően elmesélte, h az elektronikai tudását kinek köszönheti;)

Nem elérhető bigi

• törzstag
« Válasz #1338 Dátum: 2017, Március 01, 07:27:28 »

Érts már meg, nála te nem lehetsz gyártó, csak pl. a Mark Levinson, akinél kb. ugyanez wolt a felállás:P
A mérnökei a koncepciója alapján megtervezték, ő pedig learatta a babért a szaksajtóban. Na jó, néha nem kicsit félreérthetően elmesélte, h az elektronikai tudását kinek köszönheti;)
hab a tortán, hogy a Madrigál elperelte a Mark Levinson nevet a tulajdonostol és jelenleg is ezen a néven forgalmazzák a szaraikat.
Mark Levinson uj céget alapitott, kinában gyártatja a RED ROSE erösitöcsaládot.
"részwétet könnyen kap az ember, az irigységért keményen meg kell küzdeni" M.Schumacher

Nem elérhető AudiJo

• törzstag
« Válasz #1339 Dátum: 2017, Március 01, 08:43:14 »

te tényleg ennyire naiv vagy? ? ?

ps, a Goodmans 301 dobozokat mostanság ki a joizé gyártja, ha nem én, nagyokos? :P

Bigi!

Akkor ezután AQ(ki)-nak szólítalak! ;) :D

AJ
Semmi sem igaz, így természetesen ennek az ellenkezője sem!

Nem elérhető istju

• tag
« Válasz #1340 Dátum: 2017, Március 01, 10:59:40 »
Tisztelt Uraim!
Ha fel akarom dobni a napom nem kell semmilyen tudatmódosító szer hozzá, elég, ha ide látogatok.Úgyhogy már a pszichiátriára sem járok...na azért kocsmába oda...vidéki vagyok, ezért (is) tudom folytatni a "Hull a szilva a fáról" kezdetű dalt is, higgyétek el.
Jó kis dumák vannak itt írásban, azt meg nem tudhatom, hogy a hozzászólások után mi megy egymás között-telefonon.
Már kezdem érteni, hogy privát üzenetben miért adjátok meg a telefonszámaitokat...ez némi pótlólagos téma beporzásra is lehetőséget ad.
Maradok Tisztelettel:Istju.

« Utoljára szerkesztve: 2017, Március 01, 11:02:22 írta istju »