Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Did you miss your activation email?

Szerző Téma: Cambridge audio 550C  (Megtekintve 3967 alkalommal)

Nem elérhető loránd

• újonc
  • *
Cambridge audio 550C
« Dátum: 2018, Március 13, 12:18:34 »
TISZTELETEM URAIM! Egy kérdésel fordulnék önökhöz.Rendelkezem egy Cambridge Audio 550c cd lejátszóval és egy 550a erősitővel.Annak idején olvastam a tesztjét és azért is vettem meg ezt a párost.Írták hogy a cd játszóban lehet választani két szürő beállitás közül, viszont ezt a funkciót valahogy nem tudom előhivni a táv vezérlőjén keresztül.Mit csinálok rosszul?Előre is köszönöm válaszukakat Tisztelettel:Boskó Loránd

Nem elérhető dezso.varga

• törzstag
Re:Cambridge audio 550C
« Válasz #1 Dátum: 2018, Március 14, 19:38:27 »
Üdv a fórumon!  :)

A következőket kell csinálnod:

1) Lenyomva tartod a készülék előlapján lévő stop gombot 5 másodpercig és ezzel belépsz a készülék setup menüjébe. A setup menübe való belépéshez a távirányító stop gombja nem használható, csak a készülék előlapján lévő stop gomb, de a további műveletek a távirányítóról is vezérelhetőek. A setup menübe nem tudsz belépni lejátszás során (praktikusan: ha egy bizonyos lemez lejátszása közben akarod ide-oda kapcsolgatva tesztelni az egyes filter-ek hangját, akkor először le kell állítani stop gombbal a lejátszást, odalépni a készülékhez, belépni a setup menübe, majd a fotelbe visszülve filtert váltani, majd folytatni a lejátszást)

2) A setup menü pontjai a Filter settings -> Auto play ->Auto power down, mely pontokon a skip/scan gombbal görgethetsz

3) A pontokba a play/pause gombbal tudsz belépni

4) A Filter settings-be belépve választhatsz (megint a skip/scan gombbal) a Sharp roll-off (erősen anti-aliasing szűrés cserébe több ringing) és Soft roll-off (kevésbé agresszív anti-aliasing szűrés és kisebb ringing) filterek között

5) A kívánt filter megint a play/pause gombbal választható ki

Ha megy az angol, akkor berakok erről egy ábrát is
« Utoljára szerkesztve: 2018, Március 14, 19:40:55 írta dezso.varga »